نشریۀ اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران

N A M I R

‏سه شنبه‏، 2019‏/11‏/19

 

 

 

اطلاعیه

 " کمیته حمایت "از بیانیه ۱۴ نفر

از جنبش ها و خیزش های داخل کشور حمایت کنیم!

هموطنان آزاده

در ادامۀ جنبش ها و خیزش های سیاسی، مدنی و صنفی، خیزشی خودجوش ازجنس خیزش دیماه ۹۶ اما هدفمندتر و پرخروش تر از آن خیزش، که می تواند پایه های حکومت تبهکار ولایت فقیه را بیش از پیش به لرزه درآورد، در سراسر ایران درجریان است. این خیزش مردمی که درتداوم خود جمهوری اسلامی را یک گام دیگر به مرگ نزدیکتر کرده است در اعتراض به سه برابرشدن قیمت بنزین آغاز شده است. این جنبش اعتراضی خیزشی است برحق، که در دل سیاه خامنه ای و گماشتگانش اعم از اصولگرا و اصلاح طلب و سایر باندهای حاکم که سرنگونی حکومت اسلامی را نزدیک می بینند، وحشت انداخته است. حکومت اسلامی مثل همیشه با سرکوب و کشتار به مقابله با خیزش مردمی برخاسته است. تا کنون چندین نفر در شهرستانها بدست آدمکشان خامنه ای و روحانی کشته و دهها نفر مجروح شده اند، که هنوز بعلت قطع ارتباطات از تعداد  بازداشت شدگان، مجروحان و کشته شدگان آمار دقیقی در دست نیست.

کمیته حمایت از بیانیه ۱۴ کنشگر سیاسی و مدنی داخل کشور و شبکه های "نه به جمهوری اسلامی" در خارج از کشور ضمن پشتیبانی از جنبش اعتراضی و خیزش سراسری هموطنانمان در اعتراض به گران شدن بنزین و علیه حکومت ضد ایرانی جمهوری اسلامی، سرکوب و کشتارهموطنان معترض و آزادیخواه را بدست مزودران حکومت ولایت فقیه محکوم می کند و از همه هموطنان ایرانی، گروهها و شخصیت های آزادیخواه دعوت میکند که برای برپا کردن یک کارزار وسیع حمایتی فراگروهی در خارج ازکشور همگام و متحد شویم. پشتیبانی متحد و یکپارچه ایرانیان خارج از کشور از جنبش ها و خیزش های دلاورانه مردم ایران در داخل کشور، به عنوان اصلی ترین وظیفۀ اپوزیسیون خارج از کشور، می تواند موجب دلگرمی و استمرار مبارزات حق طلبانه و عدالت خواهانه مبارزان داخل کشور شود.

 

کمیته حمایت از بیانیه ۱۴ کنشگر سیاسی و مدنی

حسن اعتمادی، بهروز ستوده، مسعود نقره کار

۱۵ نوامبر ۲۰۱۹

۲۴ ابان ۱۳۹۸

Sedayeshomaa@yahoo.com

www.14nafar.com

 

_______________________________________________________________

مقالات منتشر شده الزاما نقطه نظر، بيانگر سياست و اهداف نشریۀ اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران نميباشند. حق ويرايش اخبار و مقالات ارسالی برای هیئت تحریریۀ نشریه محفوظ است.