نشریۀ اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران

N A M I R

‏شنبه‏، 2017‏/02‏/18

 

 

 

گزارش نهضت مقاومت ملی ایران- شاخه ی هند

به مناسبت سی و هشت مین سالگرد ضد انقلاب اسلامی در ایران

به مناسبت سی و هشتمین سالگرد ضد انقلاب اسلامی در ایران، نهضت مقاومت ملی ایران-شاخه ی هند روز ۱۱ فوریه ۲۰۱۷ جلسه ی همبستگی در اعتراض به ادامه ی حکومت هرج و مرج و بی قانونی در ایران  با حضور اعضاء و هواداران نهضت مقاومت ملی ایران برگذار کرد. شرکت کنندگان روز ۲۲ بهمن را روز سیاه تاریخ کشور نامیده و درباره ی ویرانگریهای رژیم جمهوری اسلامی در این ۳۸ سال به بحث و گفتگو پرداختند.

در این رابطه نهضت مقاومت ملی ایران – شاخه ی هند اطلاعیه ی مطبوعاتی صادر و در اختیار روزنامه ی ایندین اکسپرس قرار داد که روز ۱۲ فوریه انتشار یافت.

حاضرین در این جلسه با اعلام همبستگی و با الهام از اهداف والای زنده یاد دکتر شاپور بختیار به مبارزه ی خود تا سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی ادامه خواهند داد.

جلسه با خواندن سرود "ای ایران" و شعار "ایران هرگز نخواهد مرد" توسط حاضرین به پایان رسید.

* * * * * *

 

ترجمه ی متن روزنامه ی ایندین اکسپرس (Indian Express)  مورخ ۱۲ فوریه ۲۰۱۷

به مناسبت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی در ایران، نهضت مقاومت ملی ایران-شاخه ی هند روز ۱۱ فوریه ۲۰۱۷ جلسه ی همبستگی در اعتراض به ادامه ی حکومت هرج و مرج و بی قانونی در ایران  برگذار کرد. آقای بهزاد امیری مسئول نهضت مقاومت ملی ایران شاخه ی هند در یک اعلامیه ی مطبوعاتی اعلام کرد که این شاخه ی کشوری ۱۱ فوریه ۲۰۱۷ را روز ادامه ی حکومت استبدادی ملایان که خمینی آنرا بنیان گذاشت میداند. ۳۸ سال پیش در چنین ایامی جنبش مردم ایران که به تشکیل یک حکومت ملی انجامید، با توطئه و دسیسه و کمک بیگانگان به شکست کشیده شد. در این ۳۸ سال حکومت اسلامی در ایران، فقر، بیکاری، تورم، مشقت و قرض های خارجی شدیداٌ افزایش یافته و ایران جایگاه خودرا در صحنه ی بین المللی از دست داده است.

امیری بیان داشت که در این اطلاعیه نهضت مقاومت ملی ایران  که یک ائتلاف ملی در داخل و خارج از کشور میباشد برای جایگزین کردن رژیم ظالم ملایان با یک حکومت دمکراتیک و مدافع حقوق بشر میباشد.

امیری گفت که نهضت مقاومت ملی ایران توسط دکتر شاپور بختیار نخست وزیر فقید ایران در سال ۱۹۷۹ که اولین حکومت دمکراتیک در ربع قرن گذشته بود، بنیان گذاشته شد.

_______________________________________________________________

مقالات منتشر شده الزاما نقطه نظر، بيانگر سياست و اهداف نشریۀ اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران نميباشند. حق ويرايش اخبار و مقالات ارسالی برای هیئت تحریریۀ نشریه محفوظ است.