نشریۀ اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران

N A M I R

‏چهار شنبه‏، 2019‏/08‏/07

 

 

 

پیام نهضت مقاومت ملی ایران - شاخه هند

به

مراسم بیست و هشتمین سالروز قتل دکتر شاپور بختیار

 

امروز مراسم بیست و هشتمین سالروز قتل زنده یادان دکتر شاپور بختیار و سروش کتيبه دستیار وفادارش بدست آدمکشان رژيم جمهوری اسلامی است. بی شک قتل دکتر شاپور بختیار ضایعه ای جبران ناپذیر برای ملت ایران، اعضاء و هواداران نهضت مقاومت ملی ایران بود.

ما اعضاء و هواداران نهضت مقاومت ملی ایران در این شاخه کشوری با خود عهد می بندیم که همواره با الهام از اهداف والای بنیانگذار و رهبر فقید خود دکتر شاپور بختیار به مبارزه علیه رژيم سراسر فاسد و ریا کار جمهوری اسلامی تا رسیدن به آزادی و حصول دموکراسی ادامه دهیم.

ما همچنين میخواهیم همگام با جنبش ملت ایران تا رهایی کامل از استبداد مذهبی حاکم بر ایران، در راه رسیدن به مقصود یعتی تحقق آرمانهای والای رهبر فقید خود راسخ تر از گذشته باشیم.

این شاخه کشوری  اعلام می نماید که ملت ایران خواهان تنش و جنگ با هیچ کشوری نیست و هر نوع تجاوز به خاک مقدس ایران را شديداً محکوم میکند و رژيم جمهوری اسلامی را مسئول مستقیم آن می‌داند.

جنبش آزادیخواهی سال ۱۳۵۷ که برای استقرار آزادی واستقلال کشور بود، منحرف شد و با تعییر ماهیت به انقلاب اسلامی منجر گردید. امروز پس از گذشت ۴۰ سال به آزادی نرسیده ایم هیچ، بلکه حاکميت و استقلال کشور هم به خطر افتاده است.

بجا است که در این روز یاد او و دیگر جانباختگان راه آزادی ایران را گرامی بداریم.

نهضت مقاومت ملی ایران - شاخه هند همچنین در این روز یاد زنده‌یادان دکتر عبدالرحمن برومند و مهندس حمید ذوالنور را گرامی می‌دارد.

 

ايران هرگز نخواهد مرد.

نهضت مقاومت ملی ایران - شاخه هند

۱۵ مردادماه  ۱۳۹۸ برابر با ۶ اوت ۲۰۱۹

 

 

 

_________________________________________________________________

مقالات منتشر شده الزاما نقطه نظر، بيانگر سياست و اهداف نشریۀ اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران نميباشند. حق ويرايش اخبار و مقالات ارسالی برای هیئت تحریریۀ نشریه محفوظ است.